Kalendář akcí a závodů BMX 2019

 


Datum

Místo

Závod
23.3. Praha – Řepy Open Season 2019
30.3. Verona (Itálie) 1. závod Evropského poháru (UCI HC)
31.3. Verona (Itálie) 2. závod Evropského poháru (UCI HC)
5.4. Pardubice PRE RACE
6.4. Pardubice Kontrolní závod reprezentace
7.4. Pardubice VC Pardubického kraje + Krajský přebor Pardubického kraje
13.4. Míkovice 1. závod Českého poháru
14.4. Míkovice 2. závod Českého poháru
20.4. Zolder (Belgie) 3. závod Evropského poháru (UCI HC)
21.4. Zolder (Belgie) 4. závod Evropského poháru (UCI HC)
27.4. Manchester (Velká Británie) UCI BMX Supercross World Cup – round 1 (UCI CDM)
28.4. Manchester (Velká Británie) UCI BMX Supercross World Cup – round 2 (UCI CDM)
27.4. Praha – Bohnice Česká liga 1
28.4. Praha – Bohnice Česká liga 2
27.4. Třinec Moravská liga 1
28.4. Třinec Moravská liga 2
4.5. Opava Moravská liga 3
5.5. Opava Moravská liga 4
4.5. Räde (Norsko) 5. závod Evropského poháru (UCI C1)
5.5. Räde (Norsko) 6. závod Evropského poháru (UCI C1)
11.5. Papendal (Holandsko) UCI BMX Supercross World Cup – round 3 (UCI CDM)
12.5. Papendal (Holandsko) UCI BMX Supercross World Cup – round 4 (UCI CDM)
11.5. Benátky nad Jizerou Česká liga 3 – Přebor středočeského kraje
12.5. Benátky nad Jizerou Česká liga 4
18.5. Pardubice 3. závod Českého poháru (UCI C1)
19.5. Pardubice 4. závod Českého poháru (UCI C1)
25.5. Sarrians (Francie) 7. závod Evropského poháru (UCI HC)
26.5. Sarrians (Francie) 8. závod Evropského poháru (UCI HC)
1.6. Praha – Bohnice VC Prahy 8 + Krajský přebor Prahy
1.6. Zábřeh na Moravě Krajský přebor
2.6. Zábřeh na Moravě Moravská liga 5
8.6. Saint-Quentin-en-Yvelines (Francie) UCI BMX Supercross World Cup – round 5 (UCI CDM)
9.6. Saint-Quentin-en-Yvelines (Francie) UCI BMX Supercross World Cup – round 6 (UCI CDM)
8.6. Nižbor Česká liga 5
9.6. Nižbor Česká liga 6
8.6. Vyškov Moravská liga 6
9.6. Vyškov Moravská liga 7
15.6. Praha – Řepy 5. závod Českého poháru – King of Prague (UCI C1)
16.6. Praha – Řepy 6. závod Českého poháru – King of Prague (UCI C1)
22.6. Jeseník Moravská liga 8
23.6. Jeseník Moravská liga 9
29. 6. TJ Favorit Brno Mistrovství České republiky jednotlivců (UCI CN)
30.6. TJ Favorit Brno Mistrovství České republiky družstev
13.7. Valmiera (Lotyšsko) Mistrovství Evropy (UCI CC)
14.7. Valmiera (Lotyšsko) Mistrovství Evropy (UCI CC)
23.7. Zolder (Belgie) Mistrovství světa (UCI CM)
24.7. Zolder (Belgie) Mistrovství světa (UCI CM)
25.7. Zolder (Belgie) Mistrovství světa (UCI CM)
26.7. Zolder (Belgie) Mistrovství světa (UCI CM)
27.7. Zolder (Belgie) Mistrovství světa (UCI CM)
28.7. Zolder (Belgie) Mistrovství světa (UCI CM)
24.8. Hranice na Moravě VC Inter Cup
25.8. Hranice na Moravě VC Inter Cup
31.8. Peer (Belgie) 9. závod Evropského poháru (UCI C1)
1.9. Peer (Belgie) 10. závod Evropského poháru (UCI C1)
31.8. Přerov Krajský přebor
1.9. Přerov Moravská liga 10
7.9. Bohnice – Praha 7. závod Českého poháru (UCI C1)
8.9. Bohnice – Praha 8. závod Českého poháru (UCI C1)
14.9. Klatovy Česká liga 7
15.9. Klatovy Česká liga 8
14.9. Brno – Lískovec Moravská liga 11
15.9. Brno – Lískovec Moravská liga 12
14.9. Rock Hill (USA) UCI BMX Supercross World Cup – round 7 (UCI CDM)
15.9. Rock Hill (USA) UCI BMX Supercross World Cup – round 8 (UCI CDM)
21.9. Pardubice Velká cena
21.9. Pardubice Noční závod
22.9. Pardubice Memoriál Tomáš Peška
28.9. Santiago del Estero (Argentina) UCI BMX Supercross World Cup – round 9 (UCI CDM)
29.9. Santiago del Estero (Argentina) UCI BMX Supercross World Cup – round 10 (UCI CDM)
29.9. Horní Krupka BMX a 4X Krupka
28.9. Uničov Moravská liga 13
29.9. Uničov Moravská liga 14
5.10. Bílina Velká cena města Bíliny
6.10. Praha – Bohnice Bohnická fašírka
12.10. Tokyo (Japonsko) Tokyo 2020 Test Event
19.10. Praha – Řepy Ženda Race 2019
Mistrovské závody MČR, ME, MS – pro licencované závodníky s národním a mezinárodním číslem
Světový pohár BMX –  pouze pro kategorie Junior a Elite
Evropský pohár BMX – pro zkušené závodníky – podmínkou je závodní licence ČSC a mezinárodní číslo
Český pohár BMX – pro zkušené závodníky – podmínkou je licence ČSC a národní číslo
Česká BMX liga – ideální pro začínající závodníky v Čechách, vypisuje se kategorie příchozích (přípravka)
Moravská BMX liga – ideální pro začínající závodníky na Moravě, vypisuje se kategorie příchozích (přípravka)
Tradiční akce BMX – ideální pro začínající závodníky, vypisuje se kategorie příchozích (přípravka)